Masz pytania? Zadzwoń +48 517-665-155

Dostawy wody realizujemy na terenie Warszawy

Show Filters

Raz w tygodniu przyjeżdżamy do każdej dzielnicy Warszawy, według grafiku:

Dzień tygodnia:Dzielnice Warszawy
PoniedziałekUrsynów, Wawer, Wesoła, Wilanów
WtorekOchota, Mokotów, Praga-Południe, Rembertów, Śródmieście
ŚrodaBemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Wola, Żoliborz
CzwartekBiałołęka, Praga-Północ, Targówek

Dostawy realizujemy w godz. 14:00-22:00

Koszt dostawy pobierany jest od każdego dostarczanego produktu i wynosi 2,49 zł za dostawę jednej zgrzewki lub 5/6 litrowej butelki, oraz 2,99 zł za dostawę jednej skrzynki ze szklanymi butelkami.

To znaczy, że za dostawę, na przykład, 3 zgrzewek wody zapłacisz 3 x 2,49 zł = 7,47 zł

Minimalne zamówienie wynosi tylko 30 zł (ok. 2-3 zgrzewki wody w zależności od ich wartości), a w odpowiedni dzień tygodnia dostaniesz je pod swoje drzwi.

Nie mamy ograniczeń wagowych zamówień, można zamawiać tyle zgrzewek/skrzynek ile potrzebujesz.

Upraszczamy zakupy. To jest nasze motto przewodnie i tego się trzymamy. Dlatego produkty dostarczamy pod Twoje drzwi bez podpisywania żadnych umów i dokumentów, bezkontaktowo, z zachowaniem wszystkich wytycznych sanitarnych.

Niestety, wciąż nie potrafimy przechodzić przez ściany (szkoda, ale może to i lepiej), więc prosimy o podanie kodu dostępu do domofonu/klatki, aby nasz dostawca mógł dostarczyć zamawiany produkt nawet wtedy, gdy, na przykład, niema Ciebie w domu, bezkontaktowo, oszczędzając Twój czas.

Jeżeli nie ma w spisie Twojego adresu, poinformuj proszę nas o tym – możliwe, że niedługo się pojawi. Czekaj cierpliwie i nie martw się – dotrzemy i do Ciebie. Napisz na [email protected]
Zawsze odpisujemy. ZAWSZE.

Show Filters