Masz pytania?

Zadzwoń +48 517 665 155

Mama i Ja

Mama i ja to niegazowana woda źródlana, czerpana  ze źródła na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego, z pokładów mioceńskich i oligoceńskich o głębokości 170 metrów. Gwarantuje jej to stabilny skład fizykochemiczny i mikrobiologiczny, dodatkowo kontrolowany przez nowoczesne laboratoria i niezależne placówki badawcze.


„Mama i ja” jest wodą o niskim stopniu mineralizacji i niewielkiej zawartości sodu. Nie posiada w swoim składzie żadnych substancji uznanych za szkodliwe nawet w minimalnych ilościach. Dzięki doskonale zbilansowanemu składowi może być podawana dzieciom od pierwszych chwil życia, stanowi także idealną bazę do przygotowywania posiłków dla niemowląt i maluchów. Jest doskonałym uzupełnieniem diety kobiet w ciąży i mam karmiących piersią.
Ze względu na szczególne wymagania stawiane produktom dla dzieci, kobiet w ciąży i mam karmiących, woda źródlana „Mama i ja” proponowana jest tylko i wyłącznie w wersji niegazowanej i pojemności nie większej niż 1,5 litra.1 litr wody Mama i ja zawiera 271 mg składników mineralnych

Kationy (mg/l)Aniony (mg/l)
Wapniowy 44,4Wodorowęglanowy 165
Sodowy 8,87Siarczanowy13,5
Potasowy1,68Chlorkowy 4,35
Magnezowy 5,29Fluorkowy 0,22

Mama i Ja z dostawą do domu pod drzwi, zamów na www.mojedostawy.pl

Woda Mama i Ja, przyjeżdżamy i dostarczamy nawet podczas Twojej nieobecności, a regularne dostawy gwarantują iż swoją ulubioną wodę masz zawsze pod ręką.